sobota, 28 grudnia 2013

Ozdoby choinkowo- stroikowe.

To mój stroik z gwiazdkami...Miałam ich zrobić całe mnóstwo. Trochę zrobiłam, ale sporo rozdałam. Tymczasem córka upomniała się-" Mamo zrobiłaś gwiazdki?" Taaa... Żeby ją zadowolić ogołociłam stroik i choinkę. A na miejscu okazało się, że jej choinka pięknie ubrana w pierniczki i nietłukące się ozdóbki.
A zatem ogołociłam stroik...i całkiem słusznie, bo w wigilijne przedpołudnie odwiedziła mnie Iwonka i przywiozła takie oto własnoręcznie wykonane serduszka!
A propos ozdób choinkowych. Działo się to w moim rodzinnym domu. Mój kuzyn- teraz już dojrzały chłop- będąc dzieckiem chwalił się: -" U Was to ja bombek nie ruszam, a na mojej choince to ciągle przewieszam." Skutki tego ciągłego przewieszania można sobie wyobrazić...I jeszcze jedna anegdota z życia wzięta. Mała Madzia urodziła się wiosną, a zimą tego samego roku umarł jej dziadek. Często mówiono dziecku, że dziadek jest w niebie. Kiedy Madzia poszła do przedszkola zaczęła uczęszczać na zajęcia z religii. Kiedyś wróciła bardzo zaaferowana i od progu mówi- " A wy wiecie- w niebie oprócz dziadka Edka jest jeszcze Bóg". To tyle anegdot. Dziękuję Kobiety za wszystkie komentarze. Cieszę się ,że wizerunek Baby Izy zaakceptowany!!! Pozdrawiam serdecznie! Miłego wieczoru i dobrej niedzieli. Iza

8 komentarzy :

 1. Udanej niedzieli - spędzonej tak jak pragniesz
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ! Cały ten między świąteczny czas upływa tak trochę leniwie, sennie, nostalgicznie...

   Usuń
 2. Cudnie że mogłaś Córę uszczęśliwić gwiazdkami, i że ona sama takie prace docenia!! ;-)) Serducha otrzymałaś cudne, a przy anegdotach się uśmiałam ;-)) Ach! Dzieci są nie do podrobienia ;-))
  Czy ktoś nie zaakceptował wizerunku Twego? Poka... mi tego osobnika to sobie z nim pogadam... ;-)) hihihiii
  Cudnej i spokojnej "reszty" niedzieli życzę! ;-))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, Karolinko Droga, rozbawiłaś mnie, że hej! To przemiłe jest!!! Jakiej "reszty"- Dziś sobota! Aż poleciałam sprawdzić w kalendarzu! Ależ z Ciebie figlarka.!

   Usuń
 3. Śliczne gwiazdki - córka ucieszyła się a sobie jeszcze zrobisz:)
  Anegdotki świetne:)
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację Irenko, w końcu co roku robię mnóstwo nowych gwiazdek. Dobrze jest umieć szydełkować, prawda?!

   Usuń
 4. Witaj ! Widzę że ty też masz cudowny stroik ze śnieżynkami! W tym roku te szydelkowe gwiazdeczki mnie zaczarowały . Życzę Ci szczęścia i dobrego Nowego Roku
  .

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj ale mi się zaległości nazbierało w pisaniu komentarzy :) Zrobiłam sobie odpoczynek od komputera mając nadzieję,że inni zrobią tak samo a tu masz Izo placek :) Świetne ozdoby, ja swoje też rozdaję , zrobię nowe, dla mnie to w końcu przyjemność i pracy i obdarowywania :) Anegdoty super ! Buziaki :)

  OdpowiedzUsuń