wtorek, 11 listopada 2014

11 listopada 2014 roku

Dziś Dzień Niepodległości - 11 listopada, więc zaprezentuję jesienne zdjęcia z mojego miasta. Na zdjęciu frontowa ściana zamku łęczyckiego. Pokazywałam to już w ubiegłym roku o tej porze, ale co ja zrobię, że fascynuje mnie ten widok na tle szpaleru jarzębów. W tym roku liście na drzewach utrzymują się dłużej, więc może jednak ten widok różni się od ubiegłorocznego paroma listkami...i ujęciem tematu. W końcu cały czas ćwiczę z aparatem.
Wieża zamkowa.
Rynek. Budynek Starostwa Powiatowego.
Altanka w parku miejskim.
Archikolegiata w Tumie.
Dziękuję Wszystkim, którzy tu zaglądają. A szczególnie tym , którzy pozostawiają komentarze. I jeszcze mała informacja. Moja córka organizowała wczoraj u siebie Dzień Polski. Razem z mężem zaprosili przyjaciół, piekli dwie dorodne gęsi, nadziewane jabłkami i rodzynkami. To tyle. Dobrego świetowania

7 komentarzy :

 1. Bardzo podoba mi się pomysł Twojej córki na zorganizowanie Dnia Polski! Brawo:) Mówiłam już, że lubię Twoje zdjęcia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzień Polski się udał. Było 11 osób, impreza koszyczkowo- składkowa( same gęsi kosztowały "Jagiełłę" Ach, agulcu sprawiłaś mi wielką przyjemność. Ściskam.

   Usuń
 2. Hej,piękne te jesienne zdjęcia ,wcale sie nie dziwię,że nie możesz sie powstrzymać od fotografowania. Świetny miaja córka pomysł z tym świętowaniem.Pozdrawiam.Saizen.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie zatrzymana jesień w kadrze, a pomysł córki świetny! Piękna ciepła aura sprzyjała świętowaniu, szkoda, że znów ktoś je zakłócił. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pomysł super , ja tez świetowałam w gronie znajomych , jesień pięknie uchwycona pozdrawiam Dusia

  OdpowiedzUsuń