środa, 2 kwietnia 2014

Mój wiosenny obrazek

Rozwiązanie zagadki. Tytuł obrazka- Wzburzone morze. Kiedy zamawiałam tę kanwę urzekła mnie ekspresja kolorów i dynamika tego obrazka. Myślę, że wkomponowuje się on w wiosenną tematykę, bo na wiosnę morze jest jeszcze niespokojne i wzburzone. Rację miała Ina, że to latarnia morska, a jeśli tak to w tle " zbiornik wodny" Wprawdzie to była bodajże trzecia odpowiedź, ale ze względu na ten zbiornik wodny- uznaję. Zgadła Agnieszka, że to latarnia morska. A zatem dla obydwu chciałabym przeznaczyć niespodzianki.
Tak kwitnie ubiegłoroczna pelargonia, która miała być łososiowa, a wyszła intensywnie różowa.
Żonkila przyniesionego ze spaceru sfotografowałam na tle okna. Moje dzikie róże puszczają już piękne listki. Skończyłam obrazek i mogę się brać za kończenie dekoracji świątecznych. Dziś słoneczny dzień. Niech przyniesie Wam wiele radości i zadowolenia. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i dziękuję za dotychczasowe komentarze.

10 komentarzy :

 1. Wow ! Ale się cieszę ,że byłam tak blisko :) U mnie dziś od rana słońce , jednak przyznam,że powietrze chłodne czasami wręcz mroźne. Nie mniej jednak taki słoneczny dzień nastraja optymistycznie. Tobie Izo niech ten dzień przyniesie też dużo radości. Pozdrawiam serdecznie :) Ina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, byłaś blisko! U nas coraz cieplej- jak miło! Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 2. Jestem pod wrażeniem! Piękny i pełen energii obrazek... ten dobór kolorów... Pięknie to nitką namalowałaś ;-)) Przez tę wiosenną pogodę mam w głowie tylko sielsko wiejskie obrazki, a tu taki , pełen ekspresji, krajobraz ;-)) Również życz Tobie i Najbliższym wiele słońca i radości! ;-))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się zabawa i było mi bardzo miło, że wzięłaś w niej udział. A myślę już o kolejnej zagadce i mam nadzieję, że jak rzucę hasło to BĘDZIESZ!

   Usuń
  2. rzadko mi umyka jakiś Twój post ;-))

   Usuń
  3. I wzajemnie! Cieszę się bardzo!

   Usuń
 3. Piękna impresja buzuje kolorami .

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale, że co? że ja? ależ mnie zaskoczyłaś:) Ładna ta różowa pelargonia:) aaa i już piszę do Cię:)

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja lecę na pocztę, żeby odczytać co napisałaś!

  OdpowiedzUsuń