czwartek, 24 września 2015

Jeziorsko- jesienny, ptasi " karnawał"

Zatoka łabędzi. Zaczęliśmy liczyć i koło setki straciliśmy rachubę, bo było ich tam naprawdę mnóstwo. Na zdjęciu widać żółto- zieloną " gąbkę". Na skutek tegorocznej suszy poziom wody w zbiorniku bardzo się obniżył.
Zdjęcia łabędzi robiłam koło południa i wczesnym popołudniem, gdy ptaki były już po śniadaniu i majestatycznie pływały sobie po wodzie.
Ptasi karnawał czyli żerowisko zaczyna się już o świcie, godzina 5, 6 rano i trwa 2, 3 godziny. Oj przydałby się lepszy obiektyw, ale mam nadzieję,że coś zobaczycie w tej serii zdjęć. Na zdjęciu kormorany z charakterystycznie uniesionymi skrzydłami.
Czaplę dedykuję wszystkim, którzy tu zaglądają. Będzie jeszcze jeden post o tamtym rejonie, a potem może uda się pokazać coś z mojej twórczości własnej.Bardzo dziękuję za komentarze. Udanego weekendu, słonecznego, ciepłego Wam życzę. Koniecznie z nitkami babiego lata.

6 komentarzy :

 1. Śliczne zdjęcia, czapla chyba coś wypatruje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zdjęcia! To był super wypad...miłego weekendu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia i bardzo ciekawą okolicę zwiedziłaś,wiem bo bardzo często tam bywam :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Fotki świetne , a co do tej przygody z autem , to nasza rzeczywistość , ale i nauczka dla Was , następnym razem pójdziecie pieszo i zdrowiej nie będzie problemów ha ha , ściskam mocno Dusia [ jednak fajna przygoda , jakieś urozmaicenie ]

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam oglądać ptaki :-) Cudne widoki - piękne zdjęcia.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. A Perro gdzie? Co on na to? Ne pędzi przez wodę?

  OdpowiedzUsuń