niedziela, 1 marca 2015

Tak sobie marudzę...

Widok z okna naszej sali szkoleniowej. Szkolenie zakończyło się wczoraj . Wieczorem miałam kosmiczną chandrę. A co w takich momentach najlepsze- szydełko! Niestety w tej chwili nie mam jeszcze nic do zaprezentowania. Nadal szydełkuję bieżnik w serduszka, ale z mniejszym zapałem. Nałogowo za to skupuję kordonki w różnych odcieniach żółtego. Rzadziej bywałam ostatnio na Waszych blogach, ale może teraz się to zmieni, mam taką nadzieję. Żeby dłużej nie marudzić, nie narzekać, nie plątać się w wyjaśnieniach itp. proponuję zagadki fotograficzne.
Co to jest i gdzie to jest?
Pytanie jak wyżej.
Zerwałam dziś kartkę z kalendarza i na odwrocie były ładne cytaty. Pomyślałam- coś dla mojej koleżanki z Klubu Książki. Pytałam ją- O czym mam pisać na blogu?!O czym chciałabyś poczytać? -"Pisz o miłości!" Dobre sobie. Ciekawe czy spodobają się jej te złote myśli?! "Miłość jest mgłą, która wytwarza się w głowie. Jeśli owa mgła opada na dół - na serce- następuje pogoda życia, jeśli pozostaje w głowie- pada deszcz łez." Bolesław Prus
"Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie" John Cleland
I na koniec dowcip. Nauczycielka zaczyna z dziećmi zabawę w wymienianie nazw zwierząt na określoną literę. N- Zwierzątko na literę "A" Dzieci:- aligator, antylopa...Jaś:- A może szczypawka?! N:- Zwierzątko na "B". Dzieci- bawół, bizon byk... Jaś- Być może szczypawka. N- Zwierzątko na literę "C" Dzieci- czapla, ciele...Jaś- Czyżby szczypawka?" To tyle. Dziękuję,że zaglądacie i pozostawiacie komentarze. Dobrego tygodnia.

8 komentarzy :

 1. Ciekawa jestem jak bieżnik będzie wyglądał już w całości:) Nawet nie zgaduję co to może być, na pewno jakiś kościół, ale jaki? pojęcia nie mam! Ściskam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nawet nie próbuję zgadywać :-)
  Rewelacyjne zdjęcia :-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Eee... też nie lubię tych chandr ;-(( Więc dołączę się do prób nie chandrzenia i nie marudzenia hihii ;-)) Cytaty i zdjęcia do nich dobrane, piękne i nie mam pojęcia jaka jest odpowiedź zagadki, poczekam jak mądrzejsi zgadną ;-))

  OdpowiedzUsuń
 4. W następnym poście będzie podpowiedź jeśli nikt nie zgadnie. Ale to będzie pod koniec tygodnia. Ciężko u mnie ostatnio z kreatywnym myśleniem i szydełkowaniem. Pewnie pogoda winna...Tak, na pewno pogoda! A może to już przesilenie wiosenne wpływa na brak twórczej weny?! Czy Wy też tak teraz macie?!

  OdpowiedzUsuń
 5. Czyżby łęczycki zamek?

  OdpowiedzUsuń
 6. Piekne zdjecia, ale nir mam pojecia gdzie to.

  OdpowiedzUsuń