środa, 7 października 2015

Hubertus 2015 cz. 1

Już po raz 10 odbył się w moim mieście Hubertus. Bardzo lubię to święto, choć tkwi w tym pewien paradoks. Jest to święto myśliwych, a ja uznaję tylko bezkrwawe łowy- z aparatem fotograficznym.Prawie wszystkie pokazy odbywały się przed Starostwem Powiatowym.
Pierwsza część prezentacji dotyczyła ptaków łownych. Oprócz tego konkursy dla dzieci, mini występy instrumentalno- wokalne.
A na straganach królowały miedzy innymi takie zwierzątka.
I takie...
oraz śliczne laleczki. Jeżeli ktoś uważa,że tym postem próbuję zyskać na czasie to ma rację. Mam kilka robótek na biegu, ale żadna nie jest gotowa by ją pokazać. Zaczęłam ważny dla mnie projekt i wszystko inne musi poczekać. Mam nadzieję,że wybiorę się do kościoła, bo dziś Matki Bożej Różańcowej. Kiedyś pewna kobieta powiedziała,że z różańcem łatwiej jest żyć. Chodziło jej o to,że wprawdzie problemy trzeba rozwiązać, życie daje w kość,ale modląc się rozmawiamy z Bogiem, a On mówi do naszego serca. To tyle. Dziękuję za zaglądanie, komentarze. Ja postaram się do Was wpadać w każdej wolnej chwili. Wszystkiego Dobrego Moi Drodzy. Pozdrawiam

7 komentarzy :

 1. Trzymam kciuki za projekt! Ciekawe co tam planujesz:)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach, agulcu, rozbudziłam ciekawość. Napisałam o tym projekcie jakby chodziło o spektakularny sukces, a to raczej działania, które mają doprowadzić do mojego osobistego, prywatnego sukcesu. Może kiedyś o tym napiszę, ale teraz jestem na początku drogi i tak naprawdę chwalić się jeszcze nie ma czym.Pozdrawiam

   Usuń
 2. Dla mnie najpiękniejsze byłoby Święto Lasu i Jego Mieszkańców :-) Byłoby idealnie :-)
  Trzymam kciuki za najważniejszy projekt :-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasiu, świetny pomysł ze Świętem Lasu i Jego Mieszkańców! Pozdrawiam

   Usuń
 3. Ogromnie ciekawa jestem projektu , trzymam kciuki za powodzenie . Światecznie i elegancko u ciebie . Super stroje szlacheckie. Szkoda , ze zenski stroj mało widoczny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Sprawdzę, czy mam zdjęcie, gdzie strój kobiecy jest lepiej widoczny!Pozdrawiam

   Usuń
 4. To musiało byc ciekawe wydarzenie ;-))

  OdpowiedzUsuń