poniedziałek, 12 maja 2014

Urodziny

Drugie urodziny mojej wnuczki odbyły się w sobotę na działce. Uważam, że bardzo praktyczne rozwiązanie.
A oto i sama jubilatka. Zrobiłam dużo udanych zdjęć Kaliny, ale to podoba mi się szczególnie. Czy osoba na zdjęciu musi być umieszczona w centralnym środkowym punkcie?! Uważam, że nie. Fotografowanie i eksperymentowanie sprawia mi dużą frajdę.
Działka to miejsce gdzie wynosi się różne niepotrzebne w domu rzeczy, a tam niezbędne. Te kielichy malowane w kwiaty przeżywają swoją drugą młodość. Szampan w każdym razie smakował wybornie.
Tort został zjedzony do ostatniego kawałka. Moja córka robi znakomite czekoladowe torty!
A te kwiaty są dla Was, za to,że odwiedzacie mój blog, pozostawiacie komentarze. Może wybiorę jeszcze kilka zdjęć z imprezy na kolejny post... Tymczasem życzę Wszystkim udanego poniedziałku i tygodnia. Ja mam weekend i będę łączyć domowe porządki z leniuchowaniem. Pozdrawiam serdecznie.

7 komentarzy :

 1. Serdeczności dla małej Księżniczki :) Wszystkiego dobrego Kalinko:). Tort wydaje się być przepyszny no i wierzę Ci na słowo,że jest pyszny. Zdjęcia bardzo udane, podoba mi się to z kielichami. Miłego tygodnia Izo

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego dla Kaliny! Pięknie uchwyciłaś małą Pannę na zdjęciu i również uważam że kadrowanie nie musi być "centralne" , takie inne spojrzenie na "obiekt fotografa" jest fenomenalne ;-)) Kieliszki są piękne-uwielbiam taką zbieraną "zastawę"! I dla Ciebie wszystko co dobre ;-))

  OdpowiedzUsuń
 3. Najlepsze życzenia dla Kalinki :) Urodzinowy tort wyglądał bardzo smakowicie, mam nadzieję, że impreza była udana. Udanego tygodnia życzę Izo :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Najlepszego Kalinko! Podoba mi się jej portret:) No i mam ochotę na tort!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Aaa to już dwa lata i miesiąc trzeciego :-) wszystko interesująco wygląda..Panna Księżniczka wydaje mi się bardzo podobna do małej mamy..śliczna i urocza! A tort z jakim był kremem? Baaardzo super optycznie i apetycznie się prezentował.

  OdpowiedzUsuń
 6. Aaa to już dwa lata i miesiąc trzeciego :-) wszystko interesująco wygląda..Panna Księżniczka wydaje mi się bardzo podobna do małej mamy..śliczna i urocza! A tort z jakim był kremem? Baaardzo super optycznie i apetycznie się prezentował.

  OdpowiedzUsuń
 7. Krem był z serka marcapone i wiśniami chyba.

  OdpowiedzUsuń