piątek, 30 maja 2014

Sentymentalnie

Wczoraj koteczek pojechał do Małgosi..., więc jeszcze ze trzy zdjęcia zamieszczę.
Znowu wpadł mi w ręce mój pamiętnik z podstawówki. Sfotografowałam go w poziomkach. A w nim wpis: "Życie to miecz, pełen szczerb, na którym Bóg napisał: Zwyciężaj, Kochaj, Cierp" I tym akcentem kończę dzisiejszy post. Witam nową obserwatorkę! Dziękuję Wszystkim za odwiedzanie mojego bloga, komentarze! Udanego weekendu mimo niezbyt sprzyjającej pogody. Ps. Zajrzyjcie na stronę Kolory Polski 2014 i zobaczcie kto będzie w tym roku w Tumie 29 czerwca.

10 komentarzy :

 1. No i zrobiło się bardzo nostalgicznie :) Pamiętnik z lat szkolnych...ja już nie mam swoich. Żałuję ogromnie . Kicia śliczna. Pozdrawiam i dobrego dnia:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że kociak znalazł nowy dom :)

  OdpowiedzUsuń
 3. On był już dawno zamówiony. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Widać ,że ma swoje lata - pamiętnik , wspomnienia są piękne i zawsze z nostalgią się do nich wraca [ miałam podobny] miał zielona okładkę -ech dawne czasy , kicia milusi ,ściskam Dusia

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale słodki kociak:) Hmn...a ja moje pamiętniki spaliłam:( Sama nie wiem czemu...

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdjęcia koteczka są cudowne! Pamiętnik masz uroczy i bardzo piekne w nim zdanie zapisane ;-))

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudny mały tygrysek:)ola

  OdpowiedzUsuń
 8. Kiciuś jest cudowny a pamiętnik jest bardzo fajną pamiątką. Ja do tej pory przechowuję mój pamiętnik i pamiętnik mojej mamy. Jestem bardzo sentymentalna, więc te pamiętniki są dla mnie cenną pamiątką dzieciństwa. Pozdrawiam serdecznie Izo :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ależ to kocię ma cudne oczy- zakochałam się w ich....
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń