wtorek, 27 maja 2014

Kolorowa Łódź

W Łodzi Juvenalia. Pietryna tętni życiem.
Dziewczyny pozowały i pozwoliły na publikację.
Motocykl ful wypas.
Piotrkowska żyje nocą, nie tylko w czasie Juvenalii. Wszystkie ogródki przy lokalach są wypełnione po brzegi. Gwar, śmiechy, sama radość, samo życie !
W moim ogródku właśnie zakwitły peonie. Ten piękny kwiat jest dla Was za to, że zaglądacie, za to, że komentujecie, za to, że jesteście! Zrobiłam ostatnio kilka drobiazgów na szydełku. Właśnie się suszą, więc jest nadzieja, że wkrótce je pokarzę. Tymczasem dobrego dnia, udanego tygodnia Wszystkim życzę.

10 komentarzy :

 1. bloger szaleje ,albo nie chce wpuscic , albo polowa zdjec sie nie otwiera .Dziekuje za kwiaty u mnie otworzyla sie identyczna:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Fakt, Elu coś się dzieje, a myślałam ,ze tylko u mnie. Piękne są peonie, szkoda, że tak krótko kwitną. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolorowa ta Łódź w Juvenalia, ale toć przecież sama młodość, a ta powinna być kolorowa! Pozdrawiam Cię serdecznie i spokojnego tygodnia bez nawałnic życzę! U mnie właśnie nadchodzi burza.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię jak zabierasz mnie na swoje spacery i wycieczki ;-)) Moja peonia nadal w pąku ukryta... ;-))

  OdpowiedzUsuń
 5. W moim mieście Juvenalia zakończyły się w ubiegłym tygodniu. Klucz do miasta odebrała z rąk prezydenta miasta Conchita Kiełbasa. Oczywiście podróba a nie oryginał, ale śmiechu i zabawy było przy tym co niemiara. W Łodzi byłam tylko przejazdem, więc nie miałam możliwości poznać tego miasta bliżej ale patrząc na zdjęcia i na ulicę Piotrkowską widzę, że jest to miasto które warto zobaczyć. Pozdrawiam serdecznie Izo :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajny kolorowy wpis Izo :) Piotrowska cudna, nigdy tam nie byłam . Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne dziewczyny.ola

  OdpowiedzUsuń
 8. Motocykl - no "mercedes" najwyższej klasy - fajny,ola

  OdpowiedzUsuń
 9. Fotki z Łodzi oglądam z ogromnym sentymentem. Co tu ukrywać polubiłam to miasto od pierwszej chwili i czasami żal, że teraz tylko wspomnieniami mogę tam wracać.

  OdpowiedzUsuń
 10. No już nie mogę się doczekać kiedy będę w Łodzi! Super fotki:)

  OdpowiedzUsuń