sobota, 10 maja 2014

Inspiracji nigdy nie za wiele

Na początek podziękuję Wszystkim za odwiedziny i komentarze, które szalenie cieszą i dopingują do dalszego pisania. Czyż to popiersie kobiece nie wygląda ślicznie. Zastanawiałam się, czy w domu taki element dekoracyjny miałby sens?!
Uroczy kredens z porcelaną.
To zdjęcie nie wyszło najlepiej, ale zwróćcie uwagę w jaką ciekawą kamizelkę ubrano to krzesło.
Jeśli podobały się zdjęcia z " Niebieskich Migdałów"- cieszę się, jeżeli znaleźliście inspirację dla siebie- cieszę się tym bardziej. Jeszcze raz dziękuję za odwiedziny i komentarze. Miłego weekendu Wszystkim życzę!

7 komentarzy :

 1. Może by miał sens , ale potrzebne są metraże salonu pozdrawiam Dusia

  OdpowiedzUsuń
 2. Milusio się w takim otoczeniu degustuje się herbatę, miło posiedzieć. popatrzeć, ale w moim małym mieszkaniu dałoby się zastosować tylko wybrane elementy, Pięknie wygląda taka dekoracja kiedy przestrzeni jest dużo!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawostką jest to, że tam tej przestrzeni nie jest aż tak dużo. Myślę, że nie trudno byłoby w domu stworzyć coś takiego. Ale najważniejsze są nasze własne upodobania i to aby miejsce, w którym przyjmujemy gości, przebywamy na co dzień było odbiciem naszej osobowości i wszystkiego tego co uważamy za ważne. Dziękuję Kobietki. Miłej niedzieli.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo klimatyczne są te '' Niebieskie Migdały '', zdecydowanie moje klimaty. Świetne miejsce na wypicie kawy czy herbaty w miłym towarzystwie i otoczeniu. Pozdrawiam Izo :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdybym nie wiedziała ,że to Łódź miałabym wrażenie ,że siedzę sobie gdzieś na krakowskim Kazimierzu :) Cudna ta herbaciarnia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Fakt to popiersie kobiece wygląda fajnie, ale w domu jakoś tego nie widzę. Jak już napisałam wcześniej, miejsce na kawkę super, takie klimatyczne! Dobrej niedzieli!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziekuję, że zabrałaś mnie w tak klimatyczne miejsce ;-))

  OdpowiedzUsuń