poniedziałek, 17 marca 2014

Historyjka obrazkowa- Rozmowa Perra

Korzystając z tego, że pogoda pod psem prezentuję historyjkę obrazkową z Perrusiem w roli głównej. Znajdujemy się w T K. Właśnie nasz Perro z pańciem znaleźli się pod posesją pana S. gdzie porządku pilnują Bury z Czarnym. Zazwyczaj obydwa psy " witają" Perra już przy bramie głośnym ujadaniem. Następnie w zależności od aktualnego nastroju i chęci- jeden lub obydwa psy biegną do części ogrodowej " rozmówić się" z Perrem. Na zdjęciu widać wyraźnie, że na konwersacje zdecydował się Bury.
Płot sąsiedniej posesji sugeruje, że trzeba ostro wyhamować...
I znowu rundka wzdłuż siatki.
Przyszła pora na wymianę myśli i wzajemnych uprzejmości. Buras w ofensywie.
Bury nie był jednak zbyt uprzejmy i miły. Perro uznał, że czas na zdecydowaną rozmowę.
Na tym etapie wyciąga się wszelkie dostępne argumenty.
Czarny porzucił swoje dotychczasowe zajęcie i postanowił przybiec Buremu na odsiecz.
Jak to dobrze, że rozmówców dzieli płot, a konkretnie siatka, bo szanse są nierówne- dwóch na jednego! Jeżeli dobrnęliście do końca tej historyjki obrazkowej to bardzo się cieszę. Następnym razem opowiem o przygoda Perra w mieście. Dziękuję za odwiedziny na moim blogu, pochwały Niedzielnego łakomczuszka...Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i mimo wiatrów, i deszczu życzę pogody w serduchach!

4 komentarze :

 1. A ja mam wrażenie,że Perro pomimo iż jeden na dwóch absolutnie nie da sobie w kaszę dmuchać. Oj chyba nie chciałabym być zdobyczą Twojego pieska, kły ma ogromne :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Do tej pory pokazywałaś tę jasną stronę Perra, dziś widać że nie pozwolił by Was skrzywdzić i umiałby zawzięcie Walczyć o Was ;-)) Mimo to Perro prezentuje się bardzo dumnie i troche groźnie ;-)) Ale i tak mi się Wasz piesek bardzo podoba ;-))

  OdpowiedzUsuń
 3. To se chłopaki "pogadali":D

  OdpowiedzUsuń
 4. I like this site so much, saved to bookmarks.

  OdpowiedzUsuń