sobota, 4 maja 2013

Majowe klimaty

Jeszcze kilka zdjęć z działki. Sąsiadowi udała się błękitna łączka, ale twierdzi, że kwiatki same się rozsiały. Nawet nie wiem jak się nazywają. Kalina była wtedy naburmuszona i ciężko było wydobyć z niej uśmiech. Ożywiła się dopiero w domu.Z ostatniej chwili Młodzi prosili o sprawdzenie pogody na necie na region Częstochowa, Olsztyn( ten jurajski) i Złoty Potok. Nie pada, ale temperatury są raczej niskie -do 17 stopni w ciągu dnia. W pokoju mają ciepło, bo grzejnik olejowy pracuje non stop. Kalina szczęśliwa w nowym profesjonalnym nosidle. Trudno powiedzieć czy dlatego, że coś nowego czy dlatego, że ogląda świat z wysokości swojego ojca(jakiś 1 m 80 parę centymetrów) W każdym razie nosidło się sprawdza. U nas chłodno. Mam co robić, bo po południu spodziewamy się gości. Pozdrawiam i życzę miłego dzionka i nawet słonka.

5 komentarzy :

 1. Kalinka jak lalka wygląda :) a czapeczkę czyżby babcia wyprodukowała ?
  U nas też mokro, za ciepło nie jest, ale przyroda i takiej pogody potrzebuje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety, czapeczka kupiona w sklepie. U nas słońce wychodzi i cieplej się robi. Zaraz człowiekowi weselej! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślałam, że zostaliście z młodymi a tu proszę widziałam się z Wociechem na spacerze .Pogoda piękna - po wczorajszym deszczowym dniu żyć się chce.
  Pozdrawiam miłego popołudnia Iwona

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki! Młodzi dobrze sobie radzą sami. A my też mieliśmy swoje plany.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Błękitna łączka rzeczywiście udała się sąsiadowi. A ta śliczna roślinka o niebieskich kwiatuszkach to cebulica. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń