środa, 16 stycznia 2013

Luźny post

To Ola i jej kot- czarny, długowłosy brytyjczyk.Dziś będzie taki luźny post. Chcę podziękować Danieli, Oli i Iwonie za komentarze ,i obecność. Wszystkim znajomym z kraju oraz gościom ze Stanów Zjednoczonych, Francji, Wielkiej Brytanii i Niemiec. Zimą, częściej zaglądamy na net...Wczoraj spekulowaliśmy z Justyną na temat Iwonki.Powiedziała mi któregoś dnia przez telefon,że zagląda na mój blog po przyjściu do pracy,coś a'la tekst na dobry początek i,że jest rozczarowana gdy zdarzy się dzień bez posta.Ale mi Iwono powiedziałaś, nawet nie wiesz, jak to mnie "podkręciło" i zobowiązało.Ale to dobrze, bo człowiek chce wierzyć,że choć tak niewiele,ale jednak coś może zrobić dla innych. Miało być o spekulacjach.A zatem sprawdzałam wczoraj "skoro świt", nie było Cię tutaj i zaraz spekulacje- może już się zaczęło, może już wzięłaś sobie wolne,żeby być przy Karolinie. A potem Justyna śle sms: Iwona była na fejsie i przeglądała stronkę Moje wypieki, na twoim blogu też zostawiła komentarz.Tak,tak, śledzimy Twoje kroki i "plotkujemy".Teraz my Cię zobowiązujemy- przyszła babciu!Informuj na bieżąco, bo to już lada dzień , lada chwila zostaniesz babcią.Super- babcią! Wczoraj wieczorem pojechaliśmy do miasta. Najpierw mały spacer z psem(on nigdy nie ma dość!) potem wizyta u cioteczek i partyjka tysiąca.Tak mi dobrze szło,a tymczasem Romka moje wyniki przez pomyłkę zapisywała Jadzi.Kiedy wszyscy dogrywali ja miałam 340!Nastepnym razem muszę ją przypilnować! Ostatnio swoje godziny skupienia przeniosłam na wieczór.Wczoraj analizowałam List do Kolosan.Potem czytałam opowiadania Alice Munro i słuchałam radia. Podobno rok 2013 jest rokiem Witolda Lutosławskiego.Mało teraz oglądam telewizji, tylko wybrane programy. Mariusz Max Kolonko powiedział o polskich wiadomościach:-" Jest albo sama polityka albo totalne pierdoły. Gorąco polecam ten wywiad, który znajdziecie na Onecie.Rozmawiał Piotr Kozanecki ,a tytuł "Mariusz Max Kolonko: jakiś gówniarz mówi mi, jak mam żyć" Cała prawda o polskich mediach. Jeszcze raz pozdrawiam i życzę miłego dnia. Aaa, sorrki za literówki, jeśli są inne błędy weźcie długopis i podkreślcie na czerwono!

3 komentarze :

  1. Skoro świt nie daję rady - praca. A tak wogóle żyje jeszcze wrażeniami po studiówce, jestem na etapie umawiania kamerzysty który musi jeszcze nakręcić filmiki w poszczególnych klasach, a dodatkowo każdego dnia myślę, że to już. Widać za młoda na babcię i kto jak kto ale Maja (przyszła wnusia to rozumie) . Tak na marginesie jak już jesteście w Łęczycy zapraszam my tez umiemy grać w tysiaca. Pozdrawiam przyszła babcia Iwona.

    OdpowiedzUsuń
  2. Pozdrawiam, kiciuś super, podobny do naszego.

    OdpowiedzUsuń
  3. :)ten brytyjczyk według "rodowodu" jest krótkowłosy, tylko włoski mu się zbiesiły i urosły, ale i tak jest cudny;). To zdjęcie mu zrobiłaś, jak miał 6 miesięcy , teraz ma 1,5 roku i kudełki jeszcze dłuższe,widziałaś sama na face. Obecnie leży w kuchni na stole, czyli, jak zwykle robi za serwetę:). Na Twoim stole też był ładną serwetką. Nie mogłaś mnie ciut obrobić fotoshopem;). pozdrów iwonę i Karolinę. ola

    OdpowiedzUsuń