sobota, 22 grudnia 2012

Do poczytania

Zwykłe niezwykłe sposoby na szczeście C.D.

Medytacje przy śniadaniu

"Jeśli Bóg chce człowieka unieszczęśliwić, to wysłuchuje jego próśb"-to znane powiedzenie.
Żeby skonkretyzować swoje marzenia, najlepiej je zapisać i dokładnie im się przyjrzeć.
Cele muszą być wyjątkowo klarowne.Kiedy wiemy już czego chcemy, wszystkie marzenia( pamietajmy tylko,że w marzeniach nie ma żadnych granic)spisujemy.Potem przy każdym stawiamy date jego realizacji.Teraz przychodzi najważniejszy moment; moment wczuwania się w daną sytuację.Jeśli całe życie chcesz być bogaty, podświadomość ciągle będzie pielęgnować sygnał: chcę.I cały czas będziesz tylko chcieć. Spójrz na swoją kartkę z datą, która wyznacza moment lepszych zarobków i poczuj to bogactwo.Po prostu bądź bogaty, jakkolwiek szaleńczo to brzmi.Czuj,że stać Cię na wszystko,że świat stoi przed Tobą otworem.
-Ludzie często nie wierzą,że to co wybiorą sie spełni-mówi Ryszard Gąsierkiewicz, doradca rozwoju życiowego, dyrektor Centrum Terapii Naturalnej"Weles"- Każdy cel może się urzeczywistnić, trzeba do niego tylko konsekwentnie dążyć.Nasze marzenia są czymś w rodzaju pudełka,do którego kształtu dostosuje się rzeczywistość, jeżeli podejdziemy do nich z pełną wiarą.Dlatego tak ważne jest ,aby dokładnie wczuć się w sytuację spełnionego już marzenia.
  Marzysz o dzieciach.Poczuj,że już je masz.Chcesz lepszej pracy.Zachowuj się jakbyś ją już miał.Niemożliwe po prostu istnieje.
                                                                Joanna Lamparska
Fragment pochodzi z artykułu zamieszczonego w czasopiśmie kulinarnym dla kobiet "Zaradna i romantyczna" z 2004 roku.

2 komentarze :

  1. Ta pani chyba wcześniej ,niż nasza wspólna koleżanka R., czytała "Sekretnik":)ola

    OdpowiedzUsuń
  2. ta pani chyba tez czytała "sekretnik", tak jak nasza wspólna znajoma R.;)

    OdpowiedzUsuń